אודות – Medi Comfort

בואו לשוחח עם אחד מנציגי המכירות שלנו

השאירו פרטים
ונשמח לחזור אליכם

אודות

חברת מדיקומפורט החלה את דרכה כמתמחה בייצור מוצרים מרופדים לפני כ-15 שנה.

ראשית דרכה בייצור מזרוני קפיצים ומזרוני ספוג למיניהם.

הפכת חברת מדיקומפורט לחטיבה בחברת “ד.י.ז. נכסים והשקעות” אפשר רכישת ציוד חדש, ושימוש בטכנולוגיה מודרנית.החברה שינתה את המראה ואת איכות המוצרים , ולצורך תכנון הקולקציה החדשה היא נעזרה בצוות אנשי מקצוע העוסקים עשרות שנים בתחומי התכנון וביצוע מוצרי שינה מרופדים.

כיום מייצרת החברה כ-40 דגמים של מזרונים מכל הסוגים, כ-30 דגמי ספות נוער ו כ-10 דגמים שונים בסיסיים ומיטות מרופדות. מוצרים אלו משווקים ב-150 חנויות רהיטים ברחבי מדינת ישראל.

השקעת מאמצי החברה מתבטאת לא רק בתכנון ויצור דגמים חדדשים אלא גם בתכנון ופיתוח קטלוג מוצרים , המאפשר העברת אינפורמציה ומידע לקהל הצרכנים ברחבי הארץ.

אנו מביאים לידיעתכם כי:

כל הזכויות בקטלוג זה , התמונות והאריזה בה הם נמסרים שמורות לד.י.ז. נכסים והשקעות (2002) מדי קומפורט בע”מ.

קניה או אחזקה של הקטלוג אינה מעניקה זכות כלשהי להעתיק,למכור,להשכיר,להחליף,לשדר או להקרין בפומבי במערכות טלוויזיה או באתרי אינטרנט בין בתשלום ובין ללא תשלום. העיסוק באחד העיסוקים הנ”ל ללא אישור בכתב מבעלי הזכויות מהווה הפרת חוק זכויות היוצרים ועלול להביא לתביעות אזרחיות ופליליות. אי לכך כל הפריטים סומנו, והוטבע עליהם סימן ושם החברה.

החברה מתחייבת להמשיך לפתח, לייצר ולשווק את מוצריה באיכות ובטכנולוגיה המאפשרת למסור לך הצרכן את המוצר המתאים לך ביותר במחיר המשתלם עבורך, מכיוון שאיננו משקיעים כספים בפרסום וביחסי ציבור.

2019, כל הזכויות שמורות לחברת medi comfort | מזרנים
פיתוח אתרים: KETA | עיצוב אתר: קריאטיבו
שינוי גודל גופנים