השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-5559428
ראשי מיטה

ראשי מיטה

הרבה אנשים נוטים לחשוב כי ראשי מיטה הם עניין מיותר, ויש כאלה שאפילו מוותרים על האפשרות הזאת. אך בפועל מדובר על דבר שלא כדאי לוותר עליו, בטח כאשר אתם שואפים שתהיה לכם את המיטה הכי מרשימה שיש.
מה הופך ראש למיטה לאלמנט כל כך קריטי באיכות השינה שלכם? בדיוק על השאלה הזאת אנו עומדים לענות, כך שאתם לא תצטרכו לעשות בחירות שאולי בדיעבד אתם עוד עשויים להצטער עליהם.

 • ראש למיטה בעיצוב לאגו

  ראש למיטה דגם לאגו

  940
  לצפייה
 • ראש למיטה מרופד מדגם פלרמו

  ראש למיטה דגם פלרמו

  940
  לצפייה
 • ראש למיטה דנבר בעיצוב אישי

  ראש למיטה דגם דנבר

  940
  לצפייה

ראשי מיטה משפרים את איכות השינהראש למיטה בצבע שמנת

ראש למיטה הוא ראש מרופד שמאפשר לכם לישון כמו שצריך בלילה, ואם אתם תוותרו עליו חווית השינה כולה עלולה להיפגע. עצם הידיעה כי גם אם הכרית תלך לאיבוד באמצע הלילה, תמיד יהיה לכם את ראש המיטה המרופד על מנת שתוכלו לישון כמו שצריך. בחלק מהמקרים הוא עשוי להיות כל כך משמעותי כאשר תבחנו את המצב לעומק.

ראש למיטה משפר את העיצוב שלה

החלטתם לבחור מיטה אחת מבין עשרות מיטות מרופדות? חשוב מאוד שבמיטה שאתם בוחרים יהיה ראש. המראה של מיטה מרופדת עם ראש מיטה מרשים יותר מאשר המראה של מיטה מרופדת ללא ראש. אתם עובדים כל כך קשה על מנת שהעיצוב של החדר יהיה מושלם, לכן חשוב מאוד להקפיד שיהיה גם ראש מיטה שישדרג את העיצוב כולו.

הראש של המיטה יאפשר לראות טלוויזיה בקלות

אתם רוצים לראות טלוויזיה, אך אתם אף פעם לא מוצאים את התנוחה המתאימה? ביחד אתכם יש עוד לא מעט אנשים שנמצאים בדיוק באותה הסיטואציה. בעזרת מזרונים איכותיים וראש למיטה שיותאם אישית עבורכם, אתם תוכלו למצוא בקלות את התנוחה האידיאלית מול הטלוויזיה. הרי אין דבר שהוא יותר מהנה מאשר לשכב במיטה ולראות טלוויזיה, עם ראשי מיטה הסיפור הופך להיות לפשוט יותר.

מדי קומפרט – תשדרגו לעצמכם את חווית השינה

נמאס לכם לישון בצורה לא רציפה? ככל הנראה הבעיה היא בעיקר קשורה למיטה שלכם. ברגע שאתם תמצאו את המיטה המושלמת, חווית השינה גם היא צפויה להשתפר בצורה מאוד משמעותית. רוצים לבחור את המיטה המושלמת לחדר השינה שלכם? רוצים לשדרג ראש למיטה? עם מדי קומפרט הבחירה הופכת להיות הרבה יותר פשוטה, בטח שעומד מאחוריכם צוות כל כך מנוסה ואדיב. פתאום תוכלו למצוא את כל האפשרויות שתמיד חלמתם עליהם, ואתם לא תצטרכו להתפשר על אף פרט – אפילו אם מדובר על פרט קטן ושולי כמו בסיס עץ למיטה. כמו שלא הייתם מתפשרים על רופא איכותי במידה והייתם עוברים ניתוח מתיחת פנים למשל, באותה המידה אסור גם לזלזל בחווית השינה שלכם, שהיא קובעת האם איך תתפקדו יום אחרי כמובן במובן הפיזי והנפשי.

להתייעצות נוספת, השאירו פרטים.