השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 072-3307879
מזרונים במבצע

מזרונים במבצע

מדי קומפורט עם מזרונים במבצע על מגוון מזרונים איכותיים מהייצור שלנו. בוודאי יצא לכם כמו להרבה מהגולשים לחפש מזרנים במבצע, אצלנו במדי קומפורט החלטנו להנגיש עבורכם את המזרונים שלנו שכרגע נמצאים במבצעים ובמחירים מיוחדים. מזרוני מדי קומפורט ידועים בזכות הנוחות המפנקת והבלתי מתפשרת תוך שילוב והטמעת טכנולוגיות מתקדמות בענף המזרונים. אצלנו בחברה מספקים מגוון רחב של סוגי מזרונים כגון ויסקו, מזרני קפיצים, אורטופדיים ועוד.

 • מזרן אורטופדי מבית מדי קומפורט
  מזרון אורטופדי מדגם קלאוד
  3,9907,196
  לצפייה
 • מזרן פרימיום SLS מבית מדי קומפורט
  מזרון ספוג אורטופדי מדגם SLS
  4,626
  לצפייה

מזרונים במבצע מספקים תמורה מיוחדת

חשבו על זה, אם התנסתם בחיפוש באינטרנט אחר מזרון חדש עבורכם, סביר להניח שמהר מאוד הבנתם שהמחירים של המזרנים בשוק אצל רוב החברות יקרים, כמובן שיש לכך סיבה טובה, מזרון איכותי משולב בטכנולוגיות מתקדמות בכדי שחוויית השינה תיהיה בריאה ככל האפשר לגוף ותספק לנו בוקר עירני ומלא באנרגיות.
מדי קומפורט מציעים לכם להתחדש במזרונים איכותיים במגוון אפשרויות התאמה- מזרונים ללא קפיצים ואורטופדיים אך תחת מחירי מבצע, זאת אומרת רכישה של מזרון איכותי ומוביל בקטגוריית המרונים תחת מחירי מבצע מזרנים בלעדי לזמן מוגבל!

טיפים לקניית מזרונים במבצע

 1. סקר שוק – כמו לפני קניה של כלפריט חשוב שהולך להישאר איתנו למשך שנים ארוכות, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק על סוגי המזרונים הקיימים, להשוות יתרונות מול חסרונות, מחירים, וכמובן גם ספקים שונים.
 2. התנסות – אי אפשר לקבוע על בסיס חברה או סוג מזרון האם הוא מתאים לנו, חשוב מאוד לבדוק ולהתנסות במספר מזרונים מסוגים שונים לפני שמקבלים את ההחלטה הסופית איזה מזרון הכי מתאים עבורינו
 3. מוניטין – מכיוון שמזרון הוא מוצר יקר וכאחד כזה אנו רוצים לקנות מזרון למשך שנים ארוכות, מומלץ כקו מנחה ראשית לבדוק אצל הספקים הגדולים והמוכרים, רק אם לא מצאנו מזרון במבצע שעונה על הצרכים שלנו אז כדאי לעשות סקר שוק גם אצל הספקים הפחות מוכרים
 4. אחריות – טרם הקניה רצוי לוודא מהי האחריות הניתנת על המזורן מטבע הדברים ספק שנותן אחריות של שנים קדימה על המזרונים שהוא מוכר באופן טבעי ניתן להניח שהמזרונים שלו איכותיים ועמידים
 5. התייעצות – סקר שוק ללא הכוונה עלול לקחת לנו המון זמן והתברברות כשהתייעצות עם חברה המספקת מזרונים בהחלט יכול להכווין אותנו למזרון הטוב ביותר עבורינו וסינון של רוב סוגי המזרונים הפחות טובים לנו, במדי קומפורט אנו מייעצים רבות ללקוחותינו איזה מזרונים במבצע כדאי להם לרכוש לפי הדרישות והרצונות שלהם מהמזרון שהם רוצים.

במידה והנכם מעוניינים במידע נוסף על מזרונים במבצע, השאירו פרטים ונחזור אליכם!